KAPATILAN TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 ERASMUS ÖĞRENİM VE STAJ HAREKETLİLİĞİNE KATILAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!

KAPATILAN TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 ERASMUS ÖĞRENİM VE STAJ HAREKETLİLİĞİNE KATILAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!

2015-2016 Akademik yılı içerisinde Erasmus+ Öğrenim ve/ya Staj Hareketliliğinde bulunan öğrenciler içerisinden, geri dönüşte belgelerini teslim etmiş olup hibesinin geri  kalanını alacak öğrencilerin 17 Temmuz 2017 Pazartesi gününe kadar istenilen belgeleri önce taratarak (pdf formatında) AYBÜ Dış İlişkiler Birimi Genel Koordinatörlüğü’nün resmi e-posta adresine international@ybu.edu.tr göndermeleri, daha sonra aynı belgelerin  orjinallerini aşağıdaki adrese posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

 

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (AYBU)

Dış İlişkiler Birimi Genel Koordinatörlüğü

Etlik Milli İrade Binası   B Blok No: 314

Ayvalı Mah. Gazze Cad. No: 7 Etlik

Keçiören / ANKARA

 Erasmus öğrenim ve staj hareketliliği kapsamında giden öğrencilerden hibe ödemelerinin tamamlanması için  istenilen belgeler:

A.      Öğrenci bilgi formu

B.      Banka hesap numarası bildirim dilekçesi

 

Öğrencilerin ödemelerinin yapılabilmesi için Halkbank Ankara Merkez Şubesi’nden (Adres: Anafartalar Cad. Ulus/Ankara) Euro Hesabı açtırmaları gerekmektedir. Başka bir şube veya bankanın tercih edilmesi durumunda kesinti (havale ücreti) olabileceği için bu durumda sorumluluk öğrenciye aittir. Ödemesinin başka bir şube veya bankaya yapılmasını talep eden öğrencilerin bu durumu dilekçelerinde belirtmeleri gerekmektedir. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Dış İlişkiler Birimi Genel Koordinatörlüğü ERASMUS hibenizi  EURO hesabınıza yatıracağı için  dilekçenizde bildireceğiniz hesap numarasının TL DEĞİL, EURO  IBAN  numarası olmasına lütfen dikkat ediniz. Konuyla ilgili sorularınız için international@ybu.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

DIŞ İLİŞKİLER BİRİMİ GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜ​