ILC Social Activities / Sosyal Etkinlikler

CULTURE DAYS

Farklı kültürler hakkında daha fazla bilgi olmak ister misiniz? ILC Kültür Günleri ILC’deki en keyifli etkinlikler arasında. Farklı ülkelerin yaşam tarzlarının, dillerinin incelendiği kültür günleri ile zaman zaman gerçekleştirilen kültürel etkinlikler (Halloween Culture Day vb.) ILC’de katılımcılarını bekliyor.

 

KARAOKE PARTY

Tıpkı film izlemek gibi şarkı söylemek de dil gelişiminize önemli katkılar sağlar. ILC’de zaman zaman  gerçekleştirilen Karaoke Partilerine katılabilir, öğrenci arkadaşlarınız ve okutmanlarla birlikte şarkı söylemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

BABY PLANT WORKSHOP

ILC’de biz, doğayı çok seviyoruz. Doğayı korumayı ve yaşatmayı önemsiyoruz. Baby Plant Workshop etkinliğinde bitki dikiyoruz. Her katılımcı etkinlik sonunda kendi bitkisini büyütmek üzere alıyor. Etkinlik yabancı okutmanlarımızın rehberliğinde yapılıyor.

 

ILC SPRING FAIR

ILC’nin öğrenciler tarafından düzenlenen ilk etkinliği olan ILC Spring Fair 2016, 12 Mayıs 2016 tarihinde Etlik Yerleşkemizde yapıldı. Çok sayıda öğrenci ve öğretim görevlisinin ziyaret ettiği Spring Fair çardağımızda, karaokeden dil oyunlarına kadar çok sayıda eğlenceli etkinlik gerçekleştirildi. Ziyaretçiler ayrıca yabancı okutmanlarla İngilizce konuşma fırsatı da yakaladı.

 

 

UNUTMAYIN!

      > Etkinliklerin gün ve saatlerine ilişkin bilgiyi etkinlik posterlerinde bulabilirsiniz.  Posterler ise ILC panoları ile ILC Blog (http://ilcblog.wordpress.com), Facebook ve Twitter sayfalarımızda yayınlanmaktadır.

     > Kontenjan sınırı bulunduğundan, gösterimden önce ILC’ye gidilerek ILC Reception masasında rezervasyon yaptırılmalıdır.

     > Katılım isteğe bağlı ve ücretsizdir.